ورود

ثبتسبد خرید:
0
  آیتم

سوالات پیش از خرید

قیمت محصولات:
قیمت های مندرج در سایت، قیمت نهایی محصولات می باشد و هیچگونه هزینه مضاعفی از سفارش دهنده دریافت نخواهد شد. (تمامی قیمتها به روز می باشد)
در حال حاضر هیچگونه مالیات، هزینه بسته بندی، شارژ اضافه و … به مبلغ کالاها اضافه نمیشود.

 

چگونه می توانم سفارش خود را کنسل کنم؟
برای کنسل کردن سفارش لطفا فرم تماس با ما را تکمیل نموده و ارسال فرمائید.
هر گاه فقط چند ساعت به زمان تحویل باقی مانده است علاوه برارسال فرم مذکور، لازم است که با تلفن نیز به ما اطلاع دهید.
بدیهی است هر گاه سفارش شما تحویل داده شده و یا در راه باشد امکان کنسل کردن سفارش سلب میشود.
در صورت پرداخت وجه سفارش، مبلغ پرداختی شما بدون کسر هیچگونه هزینه ای، به حسابتان واریز می گردد.


چگونه می توانم گلی را از سایت گلفروشی گل کاتلیا شیراز خریداری کنم؟
شما می توانید گلهای قرار گرفته در منوی نوع محصول را جستجو کنید و گلی را که متناسب با سلیقه شماست پیدا کنید. می توانید برای راحت تر شدن جستجو از طبقه بندی های سایت کمک بگیرید ( انتخاب بر حسب مناسبت، قیمت، رنگ و … ).
سپس روز تحویل را مشخص کنید و مشخصات و نحوه تماس خودتان و شخص گیرنده گل را وارد کنید. (این اطلاعات به ارسال بهتر و سریعتر گل ها کمک می کند) .بعد از ثبت سفارش محصول مورد نظر شما و پرداخت آنلاین، گلفروشی گل کاتلیا شیراز سریعا اقدام به انجام سفارش شما می نماید.

 
چگونه می توانم از ارسال و تحویل گل سفارش داده شده مطمئن شوم؟
با توجه به آدرس و مشخصات گیرنده که شما در سفارش خود ارسال کرده اید یکی از افراد ما شخصاً گل را به ایشان تحویل خواهد داد و در هنگام تحویل از شخص گیرنده امضایی مبنی بر دریافت گل گرفته خواهد شد، که درصورت درخواست، این امضاء اسکن شده و توسط پست الکترونیک برای خریدار ارسال می شود. همچنین بلافاصله پس از تحویل کالا، جهت اطلاع سفارش دهنده پیامکی برای ایشان ارسال میگردد.

 
چگونه می توانم از تازگی و شادابی گل ها در روز تحویل اطمینان حاصل کنم؟
شما عملآ بی واسطه سفارش گل خود را ارائه می دهید و ما به شما این اطمینان را می دهیم که گل های شما دقیقاً در روز ارسال، تهیه و آماده می شوند.
از طرفی در فرم ارسالی ما که توسط شخص گیرنده گل تکمیل می شود، تائیدیه ای مبنی بر کیفیت و تازگی گل گرفته خواهد شد که در صورت درخواست، این فرم اسکن شده و توسط پست الکترونیک برای خریدار ارسال می شود.

 
سرویس تحویل گل در سایت گلفروشی گل کاتلیا شیراز برای چه شهرهایی فعال است؟
فعلا تنها در شهر شیراز قادر به ارائه خدمات می باشیم.

 
من چگونه می توانم تشابه گل تحویل شده را با گل سفارش داده شده پیگیری کنم؟
پرسنل گل فروشی گل کاتلیا شیراز برای انجام سفارش شما به بهترین شکل نهایت سعی خود را انجام می دهند و اگر نوع خاصی از گل، مناسب با فصلی خاص باشند و در فصل های دیگر موجود نباشند، همکاران ما با استفاده از مهارت و تجربه خود در این کار، گل های مشابهی را در سفارش شما به کار می برند بطوری که قیمت گل ها تغییری نکند و سفارش شما نیز ظاهر زیبای خود را حفظ کند.

 
گل ها چگونه به گیرنده ارسال می شوند؟
بدون هماهنگی: طبق اطلاعات ثبت شده در سفارش (تاریخ و ساعت تحویل) توسط سفارش دهنده، گل مورد نظر برای تحویل گیرنده بدون هماهنگی ارسال می شود ( تضمین صحت آدرس و حضور فرد جهت دریافت سفارش بر عهده فرستنده است و گلفروشی گل کاتلیا شیراز تعهدی در قبال ارسال مجدد سفارش ندارد).

با هماهنگی: یکی از افراد (نمایندگان) ما توسط تماس تلفنی قرار ملاقاتی را در روز ارسال گل با شخص گیرنده ترتیب می دهد. و اگر موفق به برقراری ارتباط با گیرنده نشد، گلفروشی گل کاتلیا شیراز تا سه مرحله پیگیری را برای خریدار تضمین می کند و با ارسال ایمیل خریدار را در جریان قرار می دهد، خریدار تا ۵ روز فرصت دارد مشخصات و آدرس جدید را بفرستد و یا وجه خود را استرداد کند. زمان تحویل تعیین شده توسط خریدار مشروط بر دسترسی به شخص تحویل گیرنده می باشد.

 
اگر در زمان ارسال گل کسی در منزل نباشد چه اتفاقی برای گل ها خواهد افتاد؟
تمام هدایای ارسال شده توسط گلفروشی گل کاتلیا شیراز با هماهنگی قبلی با تحویل گیرنده فرستاده می شود اما اگر شخص تحویل گیرنده در زمان تعیین شده در منزل نباشد و به ما نیز خبر نداده باشد، فرستاده ما پیغامی برای تحویل گیرنده روی درب منزل قرار می دهد، شخص تحویل گیرنده تا دو روز فرصت دارد که به گلفروشی ما مراجعه کرده و گل خود را تحویل بگیرد، در غیر این صورت گلفروشی گل کاتلیا شیراز وظیفه ی نگهداری گل های مرجوع را بیشتر از دو روز ندارد.

شما می توانید هر زمان پرسشی داشتید، با شماره تلفن دفتر سایت گل کاتلیا شیراز 36280236 (071) تماس بگیرید و یا پیام خود را از طریق تکمیل فرم تماس با ما ارسال نمایید.