دسته گل رز هلندي ١٠٠ شاخه شماره2 -

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)
برگشت به مجموعه: دسته گل
واحد ها در جعبه:100 شاخه
17,000,000 ریال
لطفا برای استعلام بروز قیمت محصول مورد نظر با شماره 09174048327 تماس بگیرید.
توضیحات
رز هلندي ١٠٠ شاخه با تزيين ژيپسوفيليا

در این دسته گل از ترکیب 100 شاخه گل رُز هلندی ممتاز و گل عروس هلندی استفاده شده است که این گلها همگی درون یک دسته گل زیبا همراه با برگ های تازه تزئین شده است. اندازه تقریبی این دسته گل 100 سانت ارتفاع میباشد. گلهای بکار رفته در این دسته گل بصورت کاملا تازه تهیه میشوند و در زمان تحویل کاملا چشم نواز خواهند بود. در اکثر مناسبتها میتوانید از این دسته گل استفاده کنید از جمله ارسال گل برای مناسبتهای ،سالگرد ازدواج و تولد...

با توجه به اینکه گل آرایی ها بصورت دستی انجام میشود، گاها در چیدمان گلها ۲۰ درصد تغییرات وجود دارد که این امرکاملا طبیعی می باشد.

ارسال گل در شیراز توسط پرسنل حمل گلفروش گل کاتلیا و بصورت تحویل در محل درج شده در آدرس انجام می شود.

ما میدانیم که گلها قدرت این را دارند که لحظاتی را ایجاد کنند که برای یک عمر فراموش نشوند. از لحظه ای که گلها تهیه میشوند تا وقتی که درب منزل تحویل داده میشوند پرسنل گلفروشی گل کاتلیا سخت میکوشند تا اطمینان پیدا کنند که گلها با بیشترین طراوت و زیبایی به دست عزیزانتان برسد.

علاوه بر تازگی گلها و قیمت مناسب، ما مجموعه ای کم نظیر از انواع سبد گل، دسته گل، گلهای ترحیم را ارائه کرده ایم که کمتر میتوان جای دیگری پیدا کرد. برای اینکه مشتریانمان بتوانند بهترین ها را بنابر سلیقه و هزینه مورد نظر خود انتخاب کنند .

هر کدام از گل ها (دسته گل ها، سبدهای گل، جعبه گل و …) توسط خبره ترین گل آرایان تهیه می شوند بنابر این می توانید مطمئن باشید زمانی که گل شما تحویل داده می شود در لحظه تحویل، گل ها بسیار زیبا و تماشایی خواهند بود.

شما میتوانید بصورت اینترنتی خرید گل خود را ثبت واز طریق درگاه پرداخت بانکی سفارش گل خود را تکمیل کنید.

درگلفروشی گل کاتلیا تمامی گلها، سبدگل ها و دسته گل ها علاوه بر تازگی و زیبایی، با بهترین و مناسب ترین قیمت به مشتریان ارائه می شود. ما تلاش کرده ایم تا با حذف هزینه های اضافی که در چرخه تهیه گلها وجود دارد، تجربه یک خرید هدیه خوب برای عزیزانتان را فراهم آوریم.

گل کاتلیا با در اختیار داشتن کارگاه گل آرایی در شیراز، بهترین و تازه ترین گل ها را تهیه میکند و گل آرایی های متنوعی را شامل انواع دسته گل، سبدگل و تاج گل با قیمت مناسب و سلیقه های متفاوت در سایت خود برای انتخاب مشتریانش قرار میدهد

 
 
 
 

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.