دسته گل سوپرايزي 25 -

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)
برگشت به مجموعه: دسته گل
واحد ها در جعبه:عروس هلندي
7,500,000 ریال
لطفا برای استعلام بروز قیمت محصول مورد نظر با شماره 09174048327 تماس بگیرید.
توضیحات
دسته گل سوپرايزي
ارتفاع ٨٠ سانت در عرض ٤٠ سانت
جنس گل كار شده ژيپسوفيليا (عروس هلندي )

در این دسته گل بسیار زیبا و چشم نواز جنس گل كار شده ژيپسوفيليا (عروس هلندي ) است. این گلها همگی مرتب و منظم چیده شده است. گلهای بکار رفته در این دسته گل بصورت کاملا تازه تهیه میشوند و در زمان تحویل کاملا چشم نواز خواهند بود. در اکثر مناسبتها میتوانید از این جعبه گل استفاده کنید از جمله ارسال گل برای مناسبتهای ولنتاین،سالگرد ازدواج و تولد..

با توجه به اینکه گل آرایی ها بصورت دستی انجام میشود، گاها در چیدمان گلها ۲۰ درصد تغییرات وجود دارد که این امرکاملا طبیعی می باشد.

ارسال گل در شیراز توسط پرسنل حمل گلفروش گل کاتلیا و بصورت تحویل در محل درج شده در آدرس انجام می شود.

ما میدانیم که گلها قدرت این را دارند که لحظاتی را ایجاد کنند که برای یک عمر فراموش نشوند. از لحظه ای که گلها تهیه میشوند تا وقتی که درب منزل تحویل داده میشوند پرسنل گلفروشی گل کاتلیا سخت میکوشند تا اطمینان پیدا کنند که گلها با بیشترین طراوت و زیبایی به دست عزیزانتان برسد.

علاوه بر تازگی گلها و قیمت مناسب، ما مجموعه ای کم نظیر از انواع سبد گل، دسته گل، گلهای ترحیم را ارائه کرده ایم که کمتر میتوان جای دیگری پیدا کرد. برای اینکه مشتریانمان بتوانند بهترین ها را بنابر سلیقه و هزینه مورد نظر خود انتخاب کنند .

هر کدام از گل ها (دسته گل ها، سبدهای گل، جعبه گل و …) توسط خبره ترین گل آرایان تهیه می شوند بنابر این می توانید مطمئن باشید زمانی که گل شما تحویل داده می شود در لحظه تحویل، گل ها بسیار زیبا و تماشایی خواهند بود.

شما میتوانید بصورت اینترنتی خرید گل خود را ثبت واز طریق درگاه پرداخت بانکی سفارش گل خود را تکمیل کنید.

درگلفروشی گل کاتلیا تمامی گلها، سبدگل ها و دسته گل ها علاوه بر تازگی و زیبایی، با بهترین و مناسب ترین قیمت به مشتریان ارائه می شود. ما تلاش کرده ایم تا با حذف هزینه های اضافی که در چرخه تهیه گلها وجود دارد، تجربه یک خرید هدیه خوب برای عزیزانتان را فراهم آوریم.

گل کاتلیا با در اختیار داشتن کارگاه گل آرایی در شیراز، بهترین و تازه ترین گل ها را تهیه میکند و گل آرایی های متنوعی را شامل انواع دسته گل، سبدگل و تاج گل با قیمت مناسب و سلیقه های متفاوت در سایت خود برای انتخاب مشتریانش قرار میدهد

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.